نکات مهم در هنگام خرید مانتو پاییزه

نکات مهم در هنگام خرید مانتو پاییزه

مانتوهای پاییزه از بهترین پوشش ها برای بانوان در فصل پاییز هستند. مانتوهای خانم ها دارای انواع مختلفی می باشند که مانتوهای پاییزه از نمونه مانتوهایی با ضخامت بیشتر هستند. این نوع از مانتوها دارای جنس های گوناگونی هستند. خریداران در زمان انتخاب و خرید مانتو پاییزه باید نکات مهمی را مدنظر قرار داده و سپس خرید این محصول را انجام دهند. قبل از خرید مانتو پاییزه حتماً باید انتخاب آنها بر اساس استایل و قد باشد. افرادی که دارای قد کوتاه هستند می‌ توانند مانتو پاییزه را با قد بلند انتخاب نمایند، تا از این طریق خطای دید ایجاد کنند. مانتوهای بلند برای افراد قد کوتاه موجب بلندتر نشان دادن قد آنها می‌ شود.

همچنین خریداران مانتو در هنگام خرید مانتو پاییزه باید رنگ آن را بر اساس لباس های دیگر هماهنگ کنند. به طور مثال اگر شال هایی با رنگ خنثی دارند می توانند مانتو پاییزه را از رنگ های شاد انتخاب کنند. مورد دیگر که در زمان انتخاب و خرید مانتو پاییزه حائز اهمیت است قیمت آن ها می باشد. قیمت مانتو پاییزه به دلیل ضخامت بیشتر و همچنین دوام بالاتر، مقداری بیشتر از دیگر مدل های مانتو است؛ بنابراین افرادی که قصد خرید مانتو پاییزه را دارند باید به این موضوع توجه کنند و در زمان خرید این مانتو هزینه بیشتری را بپردازند. مانتوهای پاییزه دارای مدل های متنوعی هستند که بانوان می توانند آنها را بر اساس نوع کاربرد انتخاب نمایند.

مشخصات اصلی پارچه های مانتو پاییزه 

یکی از مهمترین و اساسی ترین اصول در هنگام خرید مانتو پاییزه جنس مانتو است. بیشتر افراد به هنگام خرید مانتو پاییزه جنس آن را بررسی می‌ کنند و به دنبال خرید بهترین نوع از مانتوهای پاییزه با پارچه های مرغوب هستند. انواع پارچه هایی که برای تولید مانتوهای پاییزه مورد استفاده قرار می گیرند شامل پارچه های کشمیر، پارچه های سوییت، پارچه های جین و پارچه های مخمل کبریتی هستند. از مهمترین مشخصات پارچه های مانتو پاییزه می توان به ضخامت بالای آنها اشاره نمود. پارچه‌های ذکر شده از نمونه های ضخیم پارچه هستند که برای تولید مانتو پاییزه مناسب ترین گزینه می باشند.

بیشتر طراحان لباس برای اینکه بتوانند مانتوهای پاییزه را در مدل های متنوع با قابلیت گرمایی بالا تولید کنند، از این نوع پارچه ها استفاده می نمایند. پارچه های مانتو پاییزه از جنس جین، کشمیر، سوییت یا مخمل جزء پارچه هایی هستند که اصلاً چروک نمی شوند. پس می‌ توان گفت که مشخصه اصلی این نوع پارچه ها چروک نشدن آنها است. این نوع پارچه ها تنوع زیادی در رنگ و طرح دارند. طراحان لباس می توانند به راحتی هر مدل از مانتوهای پاییزه را که طراحی می کنند، با استفاده از این پارچه ها تولید نمایند. انواع پارچه های مانتو پاییزه معمولاً در برابر نفوذ آب مقاوم هستند و آب کمتری را جذب می کنند. این نوع پارچه ها ضخیم بوده و دارای چندین لایه هستند، به همین دلیل است که قیمت مانتو پاییزه از این مدل پارچه ها بیشتر است.

 

بهترین جنس پارچه برای مانتو پاییزه

                                                                                      بهترین جنس پارچه برای مانتو پاییزه 

 

مدل های متنوع مانتو پاییزه

امروزه مانتوهای زنانه در طرح ها و مدل های متنوع تولید می شوند که مورد توجه بانوان قرار گرفته اند. هر کدام از مدل های مانتو پاییزه با توجه به سلیقه و سبک هر فرد طراحی و تولید می شوند. شیک ترین و جدیدترین مدل از مانتوهای پاییزه با پارچه های ضخیم تولید می گردند و می‌ توان از آنها در محیط های گوناگون استفاده کرد. به طور مثال مانتوهای پاییزه که کاربری آنها روزانه است، باید تنخور راحتی داشته باشند. همچنین در ظاهر این نوع مانتوها باید زیپ و دکمه وجود داشته باشد. از لحاظ رنگ هم رنگ آنها باید مناسب باشد تا از این نوع مانتوها بتوان در همه مکان ها استفاده کرد. به طور کلی باید بدانید که مانتوهای پاییزه زنانه شامل مانتوهای مجلسی، مانتوهای اداری و مانتوهای اسپرت هستند.

از نمونه های مجلسی مانتوهای پاییزه می توان برای مهمانی ها و مراسمات خاص استفاده کرد. مانتوهای اداری پاییزه از نمونه مانتوهای ساده و شیک هستند که از آنها در محیط کار نیز استفاده می‌ شود. مانتوهای پاییزه اسپرت از نمونه مانتوهای دانشجویی می باشند. این مدل مانتوها بیشتر مورد پسند بانوان جوان هستند که برای محیط هایی مثل دانشگاه مورد استفاده قرار می‌ گیرند. همچنین لازم است بدانید که بیشتر مدل های مانتو پاییزه هم به صورت کتی و هم بلند هستند. خریداران می توانند آنها را با توجه به سلیقه خود انتخاب کنند؛ البته باید عنوان شود که قیمت مانتو پاییزه در مدل هایی با قد بلند بیشتر از مدل هایی با قد کوتاه است.

 

جدیدترین مدل مانتو پاییزه

                                                                                             جدیدترین مدل مانتو پاییزه 

 

عوامل تاثیر گذار در تعیین قیمت مانتو پاییزه

یکی از مهمترین پوشش ها که اغلب خانم ها در محیط های متنوع از آن استفاده می‌ کنند مانتو است. در واقع مانتوها بخش مهم از استایل بانوان هستند که بر اساس فضاهای مختلف می توان آنها را انتخاب نمود. مانتوهای پاییزه هم از مانتوهایی هستند که در فصل های سرد سال مورد استفاده قرار می گیرند. قیمت فروش آنها به عوامل مختلفی بستگی دارد. همانطور که قبل تر نیز ذکر شد عوامل مختلفی بر قیمت مانتو پاییزه تاثیر می گذارند و سبب تعیین قیمت این نوع مانتو می شوند. مهمترین عامل در تعیین قیمت مانتو پاییزه قیمت آنها بر اساس بهای تمام شده است.

 

خرید مانتو قیمت مناسب

 

 

تولیدی ها بر اساس برآورد هزینه ها در هنگام تولید آنها را قیمت گذاری می کنند. قیمت مانتو پاییزه بر اساس عرف بازار هم تعیین می شود. معمولاً مانتوها و پوشاک جزء محصولاتی هستند که قیمت مشخصی در بازار دارند؛ بنابراین در زمان قیمت گذاری آنها، این نوع پوشاک بر اساس عرف بازار قیمت گذاری می شوند. از دیگر عواملی که باعث تعیین قیمت مانتو پاییزه می شود تقاضای بازار است. با توجه به میزان تقاضای بازار برای خرید این محصولات، انواع مانتوهای پاییزه قیمت گذاری می شوند. هنگامی که عرضه مانتو کمتر شود و تقاضا بیشتر باشد، قیمت مانتو پاییزه بالاتر می رود. اما در حالت کلی در بازار فروش این محصولات، تعادل بین عرضه و تقاضا وجود دارد. 

 

قیمت مانتو پاییزه در مدل های متنوع

                                                                                 قیمت مانتو پاییزه در مدل های متنوع 

 

قیمت مانتو پاییزه در فروشگاه های معتبر

با رسیدن فصل پاییز انتخاب مدل مانتو مناسب برای بیشتر بانوان کاری دشوار است. امروزه مانتوهای پاییزه در نمونه های مختلف تولید می شوند که خریداران می توانند آنها را بر اساس فرم اندام، رنگ پوست و همچنین موقعیت استفاده خریداری کنند. بیشتر فروشگاه های معتبر که در زمینه فروش مانتو پاییزه فعالیت می‌ کنند، این نوع مانتوها را با قیمت های متعدد موجود دارند. همچنین تنوع در جنس و رنگ مانتو پاییزه در این فروشگاه ها زیاد است. اما گاهی اوقات خرید حضوری برای برخی از افراد دشوار است و آنها ترجیح می‌ دهند که مانتوهای پاییزه مدنظر خود را به صورت اینترنتی خریداری کنند. فروشگاه های معتبر زیادی هم در زمینه فروش اینترنتی و آنلاین مانتو فعالیت می نمایند.

یکی از این فروشگاه ها فروشگاه اینترنتی بافینه است. این مجموعه فروش سالهاست که در زمینه فروش انواع پوشاک و لباس زیر فعالیت می کند و دارای بهترین جنس از مانتوهای پاییزه می باشد. این فروشگاه مانتوهای پاییزه را با کیفیت بالا به مشتریان خود عرضه می کند. در این فروشگاه اینترنتی قیمت مانتو پاییزه مناسب تر از دیگر فروشگاه های فروش این محصولات است. قیمت فروش این نوع مانتوها با ۱۵ درصد سود از سوی فروشنده تعیین می گردد؛ به همین دلیل هم نرخ فروش آنها بسیار ارزان است.

اگر شما قصد خرید مانتوهای پاییزه را در طرح ها و رنگ های متنوع دارید می توانید به وب سایت فروشگاه بافینه مراجعه کنید و بهترین مدل از این مانتوها را خریداری نمایید. دلیل تنوع زیاد و ارزان بودن قیمت مانتو پاییزه در این مجموعه فروش، قرار داشتن دفتر فروش این فروشگاه آنلاین در بازار بزرگ شهر تهران است. دسترسی داشتن به تولید کنندگان بزرگ پوشاک باعث شده تا این فروشگاه آنلاین، محصولات خود را با کمترین میزان سود به شما عزیزان عرضه نماید.

 

مانتو پاییزه مدل عروسکی

مانتو پاییزه مدل عروسکی

 

خرید مانتو قیمت مناسب

هما قاسم آبادی گفت:
با سلام مقاله بسیار خوبی بود و کمک شایانی به من کرد
فروش ویژه

​یک هدیه بافینه ای داری. از دستش نده!

(​​30 هزار تومان تخفیف برای اولین خرید بالای 200 هزار تومان)

کد تخفیف       first30

​​​​​​​​بچرخ و بپرس و به صرفه خرید کن​​​​​​​

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش

سبد خرید