راهنمای خرید زیرپوش یقه خشتی

دلایل استفاده از زیرپوش یقه خشتی 

در زمان های گذشته از لباس های زیر مثل زیرپوش یقه خشتی برای کاهش خراشیدگی های پوست استفاده می کردند. به دلیل بافت ضخیم و زبر لباس ها در گذشته، پوست بدن دچار خراشیدگی می شد. اما آقایان با استفاده از این نوع رکابی ها از بدن خود در برابر خراشیدگی محافظت می‌ کردند. امروزه نیز بیشتر آقایان برای گرم نگه داشتن بدن خود از زیر پوش استفاده می‌ کنند. برخی دیگر هم برای اینکه از لکه‌ های عرق بر روی پیراهن اصلی خود پیشگیری کنند اقدام به استفاده از زیرپوش یقه خشتی می نمایند. در واقع این نوع زیرپوش ها از محبوب ترین نمونه این محصولات هستند که به نوعی عرق گیر هم محسوب می شوند و ماندگاری و دوام بالایی هم دارند. 

اگر شما قصد خرید و انتخاب بهترین نوع از زیرپوش یقه خشتی مردانه را دارید، باید توجه لازم را به هنگام خرید این محصولات داشته باشید. مهم ترین نکته در زمان خرید زیرپوش یقه خشتی این است که آنها را بر اساس سایز استایل خود خریداری کنید. همچنین بهتر است که این لباس زیر را از جنس های ضد حساسیت و با بافتی نرم انتخاب نمایید. به دلیل اینکه این نوع لباس های زیر به صورت مداوم مورد استفاده قرار می گیرند، باید نرم و لطیف داشته باشند تا حساسیت پوستی ایجاد نکنند. توجه به قیمت زیرپوش یقه خشتی هم نکته دیگری است که باید به آن توجه داشته باشید. زیرپوش های مرغوب که جنس بهتری دارند، قیمت بیشتری هم داشته و کیفیت آنها تضمین شده است.

ویژگیهای بهترین زیرپوش یقه خشتی

یکی از بهترین لباس های زیر برای آقایان زیرپوش یقه خشتی است که مرغوبترین زیرپوش یقه خشتی دارای ویژگی های زیادی می باشد. از مهمترین ویژگی های این نوع زیرپوش باید به موارد زیر اشاره کرد.

  • زیرپوش یقه خشتی مردانه بهترین و اصلی ترین محصول برای جذب عرق و رطوبت بدن است. افرادی که به هنگام پوشیدن لباس عرق می کنند، قطعا پیراهن آنها مرطوب می شود؛ بنابراین برای پیشگیری کردن از انتقال رطوبت بدن به پیراهن؛ باید از زیرپوش یقه خشتی استفاده شود. 

  • مرغوبترین زیرپوش یقه خشتی عایق مناسب در برابر سرما می باشد. نمونه های ضخیم زیرپوش یقه خشتی برای مناطقی که دارای آب و هوای سرد هستند، استفاده می شوند. این باس های زیر مانند عایق عمل نموده و بدن را گرم تر نگه می دارند.

  • به دلیل اینکه برای تولید مرغوبترین زیرپوش یقه خشتی از الیاف طبیعی مرغوب استفاده می شود، پوشش این نوع لباس های زیر حس راحتی ایجاد می‌ کند؛ بنابراین افرادی که از پوشیدن پیراهن به تنهایی ناراحت هستند، می توانند زیرپوش را در زیر پیراهن استفاده کنند.

  • اغلب زیرپوش های یقه خشتی با استفاده از نخ پنبه کشباف تولید می شوند و دارای خاصیت کشسانی بالایی هستند. به همین دلیل هم کاملا فیت بدن می شوند و در بهترین حالت خود در سرشانه ها قرار می گیرند. ورزشکارانی که علاقه به دیده شدن عضلات خود دارند، از این نوع زیر پوش استفاده می کنند.

  •  افرادی که دوست ندارند زیرپوش از یقه آنها دیده شود هم این نوع از زیرپوش ها را برای خرید ترجیح می دهند. ظاهر این محصول به گونه ای طراحی شده که از زیر پیراهن دیده نمی شود.

 

بهترین زیرپوش مردانه

                                                                                                                               بهترین زیرپوش مردانه

 

نکات مهم به هنگام خرید زیرپوش یقه خشتی مردانه

پس از پوست بدن لباس های زیر جزء اولین پوشش ها برای بدن شما هستند که اهمیت زیادی در بهداشت فردی دارند. پس در هنگام خرید لباس های زیر باید به برخی موارد توجه ویژه داشته باشید. لباس های زیری مناسب برای خرید هستند که بتوان آنها را در طول شبانه روز مورد استفاده قرار داد بدون اینکه احساس ناخوشایند داشت. در واقع مهمترین عامل در هنگام خرید زیرپوش یقه خشتی مردانه جنس این لباس ها است. معمولاً زیرپوش هایی که از جنس صددرصد نخی تولید می‌ شوند مانع از عرق کردن بدن می‌ شوند و به هنگام پوشش احساس خوبی ایجاد می‌ کنند. مورد بعدی در زمان خرید زیرپوش یقه خشتی مردانه سایز و طراحی این محصولات است.

معمولا زیرپوش یقه خشتی به دلیل اینکه کاملاً جذب بدن می‌ شود و انعطاف پذیری بالایی دارد از مناسب ترین نمونه زیرپوش ها برای خرید است. رنگ این نوع لباس زیر بسیار متنوع بوده و خریداران می توانند زیرپوش یقه خشتی مردانه را با تنوع بالا از لحاظ رنگ و طرح مشاهده نموده و آنها را انتخاب کنند. البته افراد زیادی در زمان خرید زیرپوش یقه خشتی مردانه به قیمت این نوع لباس های زیر هم توجه می کنند. لازم است بدانید که قیمت زیرپوش یقه خشتی به نسبت دیگر زیرپوش ها مقداری بیشتر است. اما از لحاظ کیفیت و ماندگاری نیز این نوع زیرپوش ها کاملا مرغوب هستند و میزان ماندگاری آنها بیشتر از دیگر زیرپوش های موجود در بازار است. زیرپوش یقه خشتی بافتی منسجم داشته و خاصیت کشسانی بیشتری دارد بنابراین می توان آن را در مدل های جذب تر نیز خریداری نمود

 

خرید زیرپوش یقه خشتی

                                                                                                                              خرید زیرپوش یقه خشتی

 

عوامل تاثیر گذار بر قیمت زیرپوش یقه خشتی

امروزه تولیدکنندگان پوشاک و انواع لباس زیر، مرغوبترین زیرپوش یقه خشتی را با تنوع بالا به بازار عرضه می‌ کنند. قیمت خرید و فروش آنها بر اساس برخی عوامل مثل جنس، سایز مدل و کیفیت لباس ها مشخص می شود. اما به طور کلی باید بدانید که در رابطه با مدل های مختلف لباس زیر مردانه محصولاتی مثل زیرپوش یقه خشتی جزء مدل‌ های خاص لباس زیر هستند. این نوع مدل های لباس بیشتر مورد پسند جوانان می باشند و بیشتر جوانان و ورزشکاران این مدل زیر پوش را برای خرید انتخاب می کنند. ممکن است که قیمت زیرپوش یقه خشتی به نسبت دیگر زیرپوش ها مقداری بیشتر باشد، اما امروزه جوانان به تیپ و استایل خود حتی در لباس های زیر اهمیت زیادی می دهند. به همین خاطر هم این نمونه زیرپوش ها جزء مدل های پرفروش در میان انواع لباس زیر هستند.

 

خرید زیرپوش

 

دسته بندی بر اساس جنس نیز دیگر عامل تاثیر گذار در قیمت زیرپوش یقه خشتی است. زیرپوش های خشتی دارای جنس های نخ پنبه، پلی استر و همچنین الیاف سلولزی هستند. در میان انواع مختلف این زیرپوش ها، قیمت زیرپوش یقه خشتی نخ پنبه ای بیشتر است. دلیل افزایش قیمت این نوع زیرپوش، کیفیت نخ به کار رفته در تولید این محصول می باشد. البته کیفیت در دوخت و همچنین بافت این نوع لباس زیر نیز دیگر عامل موثر در تعیین قیمت زیرپوش یقه خشتی است که سبب شده، این نوع زیرپوش با قیمت های مختلف به فروش برسد.

 

تنوع در رنگبندی زیرپوش یقه خشتی مردانه

                                                                                        تنوع در رنگ بندی زیرپوش یقه خشتی

 

قیمت زیرپوش یقه خشتی در خرید اینترنتی

یکی از روش های آسان و راحت برای خرید زیرپوش یقه خشتی خرید اینترنتی این محصول است. با پیشرفت علم و تکنولوژی، بیشتر فروشندگان انواع لباس زیر اقدام به فروش آنلاین این محصولات می نمایند. با مراجعه به سایت های فروش اینترنتی می توان مدل های متنوع لباس های زیر را مشاهده نمود و این لباس ها را با قیمت مناسب خریداری کرد. مجموعه فروش اینترنتی بافینه هم از معتبرترین مراکز عرضه انواع لباس زیر و پوشاک راحتی می باشد. در این مجموعه فروش اینترنتی مدل های زیادی از زیرپوش یقه خشتی نیز وجود دارند.

طرفداران این مدل زیرپوش می‌ توانند با مراجعه به وبسایت این فروشگاه، زیرپوش یقه خشتی را در تنوع زیاد مشاهده نموده و خریداری نمایند. قیمت زیرپوش یقه خشتی در فروشگاه بافینه بسیار مناسب است. در واقع می توان گفت که تمامی اجناس در فروشگاه بافینه با ۱۵ درصد سود، یعنی حداقل نرخ فروش به مشتریان عرضه می شوند. دلیل اینکه قیمت زیرپوش مردانه یقه خشتی در این مجموعه با حداقل میزان سود است، وجود دفتر مرکزی این فروشگاه اینترنتی در بازار بزرگ شهر تهران می باشد.

 

قیمت زیرپوش یقه خشتی مردانه

                                                                                                                    قیمت زیرپوش یقه خشتی مردانه

 

خرید زیرپوش یقه خشتی

 

فروش ویژه

​یک هدیه بافینه ای داری. از دستش نده!

(​​30 هزار تومان تخفیف برای اولین خرید بالای 200 هزار تومان)

کد تخفیف       first30

​​​​​​​​بچرخ و بپرس و به صرفه خرید کن​​​​​​​

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش

سبد خرید