نکات مهم درباره خرید شورت مردانه و قیمت آن

نکاتی مهم درباره خرید شورت مردانه

شورت مردانه از مهمترین نوع لباس زیر است که در طول شبانه روز مداوم از آن استفاده می شود. بنابراین در هنگام انتخاب شورت مردانه، اگر انتخاب و خرید انواع آنها نامناسب باشد یا جنس این کالاها نامرغوب باشد قطعاً می‌ تواند موجب به وجود آوردن حساسیت های پوستی شود. این نوع لباس زیر با پوست بدن ارتباط مستقیم داشته و در صورت مرغوب نبودن سبب بروز برخی بیماری های پوستی می گردد. بنابراین هنگام خرید انواع شورت مردانه نکاتی وجود دارد که باید به آنها توجه نمود.

مهمترین اصل در هنگام خرید شورت مردانه جنس شورت ها است که اگر برای تولید این محصولات از نخ پنبه استفاده شده باشد، این محصول از مناسب ترین نوع لباس زیر است. شورت های مردانه از جنس نخ پنبه سبب پیشگیری از عرق سوز شدن پاها می شوند.

اما شورت های مردانه که با استفاده از الیاف مصنوعی تولید شده اند گاهی اوقات برای برخی از افراد حساسیت ایجاد می کنند. توجه به سایز هم مورد دیگری است که سبب خرید درست انواع شورت مردانه می شود. اگر سایز لباس زیر با فرم اندام یکی نباشد، قطعاً مشکلاتی را در طی روز به وجود می آورد.

مورد دیگر توجه به قیمت شورت مردانه است. لازم است بدانید قیمت شورت مردانه در نمونه های نخ پنبه بیشتر و در نمونه‌ های الیاف پلاستیکی کمتر است. انواع مدل شورت مردانه شامل شورت مردانه اسلیپ، شورت مردانه باکسر، شورت مردانه پادار اسپرت، شورت مردانه دکمه دار، شورت مردانه فانتزی و شورت مردانه عروسکی هستند. هر کدام از این مدل ها ظاهری متفاوت با دیگری دارند و از لحاظ جنس و کیفیت با هم متفاوت هستند.

 

انواع جنس الیاف شورت مردانه

از مهمترین نکاتی که تولیدکنندگان لباس زیر مردانه و شورت مردانه باید به آن توجه کنند، جنس الیاف به کار رفته در تولید آنها است. با توجه به اینکه لباس هایی مثل شورت مردانه در طول شبانه‌ روز مداوم مورد استفاده قرار می‌ گیرند، جنس آنها باید از نوع مرغوب باشد. بنابراین توجه به جنس الیاف شورت مردانه باعث کاهش آسیب های پوستی می شود.

الیافی که برای تولید شورت مردانه مورد استفاده قرار می گیرد باید نرم و لطیف باشد. انواع الیافی که برای تولید شورت مردانه مورد استفاده قرار می گیرند شامل الیاف طبیعی، الیاف سلولزی، الیاف ترکیبی و همچنین الیاف مصنوعی هستند. هر کدام از این نوع الیاف ها خود نیز به دسته بندی های مختلفی تقسیم بندی می شوند. از نمونه الیاف طبیعی که برای تولید شورت مردانه مورد استفاده قرار می گیرد میتوان به پنبه، ابریشم، الیاف بامبو و الیاف پشمی اشاره نمود.

در واقع شورت های مردانه که با استفاده از این الیاف تولید می شوند کیفیت بالاتری دارند. قیمت شورت مردانه از جنس الیاف طبیعی گرانتر از دیگر نمونه‌ های شورت مردانه است. الیاف مصنوعی نیز شامل الیاف پلی آمید و پلی استر هستند که ماندگاری بیشتری داشته اما کیفیت آنها از نمونه های الیاف طبیعی پایین تر است. الیاف سلولزی هم از الیافی هستند که از ساقه برنج به دست می آیند و میتوان گفت که نوعی از الیاف گیاهی می باشند. بیشتر تولیدکنندگان برای تهیه شورت مردانه از الیاف ترکیبی استفاده می کنند. الیاف ترکیبی شامل پلی استر و پنبه می باشد که در تولید لباس زیر بیشترین میزان استفاده را دارد. از ویژگی مهم شورت های مردانه که با استفاده از این جنس الیاف تولید می شوند، باید به استحکام و دوام آنها اشاره نمود. همچنین این نوع شورت ها در برابر خورشید مقاومت داشته و تغییر رنگ نمی دهند.

بهترین جنس شورت مردانه

 

                                                                                  بهترین جنس شورت مردانه

 

عوامل موثر بر قیمت شورت مردانه

با توجه به اینکه شورت های مردانه از پوشاک مهمی هستند که به صورت مداوم مورد استفاده قرار می گیرند، معمولا خریداران در زمان کوتاهی اقدام به خرید مجدد این محصولات می نمایند. اما بیشتر این افراد ترجیح می‌ دهند که قبل از خرید شورت مردانه از قیمت آن اطلاع پیدا کنند و سپس این محصول را خریداری نمایند. لازم است عنوان شود که نکاتی در مورد قیمت فروش انواع شورت مردانه وجود دارد که مهمترین آنها سایز و اندازه لباس زیر است. در واقع مهمترین عامل تاثیر گذار بر قیمت شورت مردانه سایز آنها می باشد. هر چه سایز لباس زیر بزرگتر باشد، قیمت فروش آن بیشتر می شود. در واقع برای تولید لباس زیر سایز بزرگ پارچه بیشتری استفاده می شود در نتیجه قیمت فروش آن افزایش پیدا می‌ کند.

 

خرید بهترین شورت

 

جنس پارچه این محصول هم هم مورد دیگری است که سبب تعیین قیمت شورت مردانه می گردد. جنس های پارچه ای که برای تولید شورت مردانه استفاده می شوند متنوع هستند. به طور مثال برای تولید شورت مردانه از الیاف پنبه ای، ابریشمی، پلی استر و لاکرا استفاده می شود. الیاف پنبه ای به دلیل اینکه سازگاری بیشتری با پوست دارند کیفیت بالاتر داشته و قیمت بیشتری هم دارند؛ بنابراین مورد دیگر جنس پارچه به کار رفته در تولید شورت مردانه است که سبب تعیین قیمت آنها می شود. برند شرکت تولیدی هم بر قیمت شورت مردانه تاثیر می‌ گذارد. شرکت هایی که در زمینه تولید انواع لباس زیر مردانه فعالیت می کنند، اقدام به تولید انواع شورت مردانه نیز می نمایند. این شرکت ها برای تولید شورت مردانه، از بهترین الیاف با دستگاه های جدید استفاده می کنند. این موارد سبب می شود تا کیفیت محصولاتی که تولید نموده و به بازار عرضه می کنند افزایش پیدا نماید و در نتیجه قیمت فروش آنها نیز بیشتر شود.

 

قیمت شورت مردانه در مدل های مختلف

                                                                            قیمت شورت مردانه در مدل های مختلف 

 

 قیمت شورت مردانه در خرید اینترنتی

اگر شما جزء آن دسته افرادی هستید که می‌ خواهید شورت مردانه را به صورت اینترنتی خریداری کنید، حتما باید به نکات زیر توجه نمایید. مهمترین مواردی که در هنگام خرید اینترنتی شورت مردانه باید به آن توجه کنید این است که شورت مردانه را کاملاً مناسب با اندام خود انتخاب نمایید. در واقع انتخاب مناسب لباس زیر باعث پیشگیری از عرق سوز شدن یا حساسیت پوستی می شود. همچنین به رنگ شورت ها نیز به هنگام خرید آنها دقت نمایید. معمولاً شورت های مردانه با رنگ های متنوع تولید می شوند، شما می توانید آنها را با تنوع رنگی بالا مشاهده نموده و خریداری نمایید.

کیفیت کش لباس زیر را هم نباید از یاد ببرید. هنگام انتخاب شورت ها در خرید اینترنتی باید به جنس کش آنها نیز توجه کنید، پس بهتر است که با مراجعه به سایت های معتبر فروش این محصولات مشخصات آنها را کامل بررسی کنید. کیفیت دوخت لباس زیر هم به هنگام خرید آنها بسیار مهم است. اگر دوخت انواع شورت مردانه به صورت مخفی باشد، قطعاً قسمت دوخت های لباس به پوست آسیب کمتری می رساند. ضمن اینکه اگر شورت های مردانه صحیح دوخته شده باشند، دوام و ماندگاری آنها بیشتر است. پس در هنگام مراجعه به سایت های فروش می توانید خرید شورت مردانه را با توجه به مشخصات کامل آنها انجام دهید. قیمت شورت مردانه در خرید اینترنتی نیز برای بیشتر افراد حائز اهمیت است. اکثر خریداران ترجیح می دهند که در زمان تهیه شورت مردانه به صورت اینترنتی، آنها را با قیمت مناسب خریداری کنند.

خرید اینترنتی انواع شورت مردانه

                                                                            خرید اینترنتی انواع شورت مردانه 

 

سخن پایانی

در فروشگاه اینترنتی بافینه انواع شورت مردانه با قیمت های متنوع و مدل های گوناگون موجود است. شما عزیزان می توانید با مراجعه به سایت فروش این فروشگاه، شورت های مردانه را با کیفیت عالی و بر اساس مشخصات مد نظر خود خریداری کنید. قیمت شورت مردانه در این فروشگاه بسیار مناسب تر از سایت های دیگر و حتی بازار است. به این خاطر که تمامی اجناس در این سایت با ارزان ترین قیمت به فروش می رسند. دفتر مرکزی فروش این فروشگاه در بازار بزرگ تهران واقع شده است. وجود دفتر مرکزی این فروشگاه اینترنتی در بازار بزرگ سبب شده تا اجناس موجود در این فروشگاه، با قیمت مناسب خریداری شود و با کمترین میزان سود به دست شما عزیزان برسند. قیمت شورت مردانه در این فروشگاه بر اساس جنس و کیفیت آنها متفاوت است و شما می توانید بهترین انتخاب را در این فروشگاه اینترنتی داشته باشید. با خرید از این سایت فروش می توانید واسطه ها را حذف نموده و خرید خود را مستقیم انجام دهید.  

 

ارزان قیمت ترین شورت مردانه

                                                                                     ارزان قیمت ترین شورت مردانه 

 

خرید شورت مردانه

 

فروش ویژه

​یک هدیه بافینه ای داری. از دستش نده!

(​​30 هزار تومان تخفیف برای اولین خرید بالای 200 هزار تومان)

کد تخفیف       first30

​​​​​​​​بچرخ و بپرس و به صرفه خرید کن​​​​​​​

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش

سبد خرید