مدل های جدید کلاه بافتنی و قیمت کلاه بافتنی

کلاه بافتنی چیست و کاربرد آن چه می باشد؟

مانند سایر لوازم که در فصل زمستان مثل دستکش و شال مورد استفاده قرار می گیرد، کلاه بافتنی هم از ملزومات ضروری به هنگام فصل سرما می باشد. با استفاده از کلاه بافتنی در ماه‌ های سرد سال می توانید احساس گرمای بیشتری داشته باشید. البته این کلاه ها نقش زیادی در به وجود آوردن استایل زمستانی خاص و متفاوت هم دارند. کلاه بافتنی از نمونه ملزوماتی است که موجب پوشاندن کامل سر، پیشانی و گوش ها می شود. در واقع کلاه های بافتنی برای گرم نگه داشتن سر استفاده می شوند. برخی از این کلاه‌ ها به وسیله قلاب و با دست بافته می‌ شوند که به آنها کلاه بافتنی دستباف می گویند. برخی دیگر نیز توسط دستگاه بافته می‌ شوند.

به طور کلی باید بدانید که کلاه های بافتنی در دسته پوشاک گرم قرار می گیرند که دارای رنگ های متنوع هستند. خریداران در زمان خرید کلاه بافتنی می توانند طرح ها و رنگ های گوناگون از این محصولات را مشاهده نموده و آنها را انتخاب نمایند. همچنین مدل های متنوع از کلاه بافتنی وجود دارد که می‌ توان بر اساس استایل و سلیقه خود آنها را انتخاب کرد. در مورد کاربرد این کلاه ها باید عنوان شود که اولین و مهمترین کاربرد کلاه های بافتنی، گرم نگه داشتن قسمت های مختلف سر می باشد. اما پس از گرم نگه داشتن، لازم است بدانید که این نوع کلاه ها برای به وجود آوردن استایل زمستانه مناسب هستند. افرادی که دوست دارند استایل متفاوت داشته باشند، می‌ توانند کلاه های طرح دار را با رنگ های گرم انتخاب کنند.

نکات مهم در زمان خرید کلاه های بافتنی 

بعضی از مواقع افرادی که برای خرید کلاه بافتنی اقدام می‌ کنند به هنگام خرید آنها دچار تردید می شوند. اما این افراد با اطلاع داشتن از برخی اصول مهم در هنگام خرید کلاه بافتنی، می توانند بهترین نوع از این محصول را انتخاب کنند. اولین مورد در هنگام خرید این محصولات ضخامت آنها است. کلاه های بافتنی هر چه ضخامت بالاتری داشته باشند، قطعاً سبب گرم نگه داشتن گوش ها و پیشانی می شوند. برخی از این کالاها نیز چند لایه هستند که برای هوای برفی و همچنین سرمای زیاد مناسب می باشند. اندازه کلاه مورد دیگری است که باید به آن توجه شود. کلاه های بافتنی معمولا از کامواها تهیه می شوند. این نوع محصولات به صورت کشباف می باشند که تا مقدار زیادی کش می آیند و تغییر سایز در آنها به وجود می آید. اما باز هم اگر خریداران دارای موهای پر حجم هستند، باید سایزی از این کلاه را انتخاب کنند که بزرگتر باشد تا به هنگام پوشش آن دچار مشکل نشوند. 

البته کلاه ها  نباید در سایزهای خیلی بزرگ خریداری شوند، به این خاطر که پس از مدتی شل شده و ظاهر آنها خراب می شود. جنس کلاه مهمترین مورد در زمان خرید کلاه های بافتنی است. کلاه هایی که از کاموا تولید می شوند، از نمونه های باکیفیت هستند. این محصولات عمر طولانی داشته و گرمای آنها زیاد است. ضمن اینکه در برابر شستشو هم مقاومت دارند و با شستشو رنگ آنها خراب نمی شود؛ بنابراین برای انتخاب کلاه های زمستانه و بافتنی بهتر است که جنس کلاه ها را از نوع کاموایی انتخاب نمایید. نوع بافت نیز مورد دیگری است که در هنگام انتخاب این نوع محصول باید به آن توجه شود. کلاه های بافتنی که از نوع دستباف هستند با میل بافتنی و قلاب بافته می‌ شوند. اما نمونه های ماشینی آنها با استفاده از ماشین بافندگی تولید می‌ شوند. به طور کلی باید بدانید که مدل های دستباف قیمت بیشتری داشته و مدل های ماشین دارای قیمت کمتری هستند.

 

                                                                                                  بهترین کلاه های بافتنی

 

روشهای نگهداری مناسب از کلاه بافتنی

اگر روش نگهداری درست و مناسب از کلاه بافتنی را بدانید قطعا مدت ماندگاری این محصولات برای شما بیشتر می‌ شود. از مهمترین مواردی که در هنگام نگهداری از این کلاه ها باید به آن توجه کنید این است که هر از چند گاهی کلاه ها را با آب سرد و همچنین مایع لباسشویی بشویید. برای شستشوی کلاه های بافتنی بهتر است آنها را با دست مورد شستشو قرار دهید. همچنین برای خشک کردن کلاه های بافتنی، نباید از وسایلی مثل بخاری یا خشک کن مخصوص لباس استفاده کنید. استفاده از گرمای مستقیم برای خشک کردن کلاه بافتنی، باعث می شود تا بافت آن فرسوده شود.

همچنین حرارت مستقیم باعث تغییر رنگ در کلاه می شود. پس برای خشک کردن کلاه های بافتنی پس از شستشو، بهتر است که آنها را در معرض هوای آزاد قرار دهید. برای شستشوی کلاه ها حتی اگر رنگ کلاه سفید است، نباید از مایع سفید کننده استفاده کنید. مایع های سفید کننده دارای موادی هستند که خیلی سریع بافت کلاه را فرسوده می‌ کنند و سبب پارگی کلاه می شوند. برای نگهداری از کلاه بهتر است که آن را در محیطی قرار دهید که به دور از رطوبت باشد. همچنین محل نگهداری کلاه نباید در معرض تابش نور مستقیم خورشید باشد. در زمان بارندگی اگر کلاه خیس است، حتماً باید خشک شود و سپس در محل مناسب قرار بگیرد.

 

مرغوب ترین کلاه های بافت

                                                                                              مرغوب ترین کلاه های بافت 

 

خرید کلاه بافتنی

 

انواع کلاه های بافتنی

لازم است بدانید که انواع کلاه های بافتنی موجود در بازار از دو مدل دستباف و ماشین بافت هستند. معمولاً کلاه های دستباف با هنر و ذوق شخص بافنده تولید می‌ شوند. این کلاه‌ ها با استفاده از کاموا و میل بافتنی تولید می شوند. برای تهیه و تولید کلاه بافتنی دستباف از دستگاه استفاده نمی شود. در واقع بافت کلاه به صورت دستی پروسه ای زمان بر است. همچنین بافت این کلاه ها با دست نیازمند دقت بالایی می باشد؛ به همین دلیل است که قیمت فروش کلاه های بافتنی از نوع دستباف بیشتر است

کلاه بافتنی ماشین بافت نیز نمونه دیگر از کلاه های بافتنی می باشد. این نوع محصولات به وسیله دستگاه های مخصوص تولید می شوند.  دستگاه های بافندگی در مدت زمان کوتاهی تولید کلاه های بافتنی را انجام می‌ دهند. مهمترین مزیت این نوع کلاه ها این است که سرعت بافت در آنها بالا است. البته امکان بافت آنها با طرح های ویژه وجود ندارد. از لحاظ قیمتی در مقایسه با نمونه های دستباف کلاه باید عنوان شود که قیمت فروش آنها ارزان تر است. البته دقت در بافت این نوع محصولات به دلیل اینکه سرعت تولید آنها بالا می باشد، کمتر بوده و گاهی اوقات در بافت آنها نواقصی وجود دارد.

 

انواع کلاه بافتنی

                                                                                                        انواع کلاه بافتنی 

 

قیمت کلاه بافتنی در خرید اینترنتی

همانطور که خود نیز می دانید یکی از بهترین راه ها برای تهیه کلاه های بافتنی خرید اینترنتی آنها است. با مراجعه به سایت های معتبر فروش این محصولات می توان نمونه های مختلف از کلاه بافتنی را مشاهده نمود. در بیشتر سایت های فروش کلاه بافتنی، مشخصات کامل کلاه ها درج می شود. خریداران در زمان مراجعه به فروشگاه های اینترنتی می توانند مشخصات کلاه مد نظر، سایز آنها و قیمت این محصولات را مشاهده کنند. سپس با بررسی این موارد، اقدام به ثبت سفارش کلاه مورد نظر خود از سایت نمایند.

فروشگاه اینترنتی بافینه از بهترین فروشگاه های عرضه انواع کلاه بافتنی است.  در این فروشگاه قیمت کلاه ها با ۱۵ درصد سود محاسبه می شود؛ در نتیجه نرخ فروش آنها بسیار پایین است. در فروشگاه اینترنتی بافینه انواع مختلف از کلاه های بافتنی وجود دارند. طرح ها و رنگ های متنوع و همچنین عرضه آنها با قیمت ارزان باعث شده تا افراد زیادی برای سفارش محصول مورد نظر به این سایت مراجعه کنند. دلیل ارزان بودن کلاه های بافتنی در وبسایت فروشگاه بافینه وجود دفتر مرکزی این سایت در بازار بزرگ تهران است. با توجه به این که این فروشگاه اینترنتی به بزرگترین عمده فروشی های کلاه بافتنی دسترسی دارد، آنها را با نرخ مناسب خریداری می کند؛ در نتیجه این محصولات را با کمترین میزان سود، به صورت آنلاین به شما عزیزان عرضه می نماید

 

خرید کلاه بافتنی

 

قیمت بهترین کلاه بافت

                                                                                               قیمت بهترین کلاه بافت

فروش ویژه

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش

سبد خرید